پ

چهار اشتباه در استفاده از پرژکتور

پروژکتور روشنایی ال ای دی ، لامپ های پرتویی با کاربردهای مختلف اعم از مسی و تجاری می باشند . با وجود طیف گسترده ای از خروجی های لومن قابل دسترس ، پروژکتورها برای نورپردازی های امنیتی ، چشم اندازی و تزئینی و اماکن ورزشی فضای باز علاوه بر روشنایی صحنه برای کنسرت و نمایش ها محبوب هستند. با این حال، یک نور روشن تر و با مصرف انرژی بیشتر تضمین کننده حداکثر روشنایی نیست

اگر شما از پروژکتور های روشنایی ال ای دی برای روشنایی منزل یا شغل خود استفاده می کنید ، در اینجا چهار اشتباه در بکارگیری این محصولات که بایستی در استفاده از آنها دقت نظر داشت برای شما عزیزان گردآوری شده است :

1- پروژکتورهای ال ای دی شما در جای اشتباه قرار دارند . پروژکتور ال ای دی نصب شده در فضای مرده بالای گاراژ شما مطمئنا مسیر جاده شما را روشن می کند، ولی با این وجود، می توانید پروژکتورها را در لبه های جانبی و عقب خانه خود با سنسورهای حرکتی برای دید و امنیت بیشتر نصب نمایید .

اگرچه نشانه ای از طراحی خوب این است که چراغ های خود را با فاصله های مساوی از هم قرار دهید ، اما سایه ها و مناطق تاریک بین وسایل ممکن است به معنای فواصل زیاد بین پروژکتورها باشد

همچنین تجهیزات روشنایی که خیلی نزدیک به هم قرار گرفته اند می توانند باعث تابش نور غیرضروری و همچنین نور تلف شده

گردند


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لانه‌زنبوری اهمیت نظافت محیط کار طراحی کارت ویزیت و لوگو Faviano وبلاگ شخصی امام رضا (علیه السلام) تمامی سریال های ترکی یادداشت های ناتمام..!